Головна

Осінь час для походів з м'ясними консервами

 
   Осінь і настання холодів - не привід сидіти вдома івідмовляти собі в активному відпочинку. Не буває поганої погоди для походу, буває погана підготовка до походу. При якісній підготовці до походу або прогулянці можна успішно сходити в гості і до осінньої, і до зимової природи, а такий похід стане одним з найяскравіших спогадів на довгі роки.

мясная консерва

 
   Потреба в їжі - одна з найперших потреб людини. Як не вивчай модні дієти в своєму міському житті, а в поході життя все дуже швидко розставляє на свої місця: щоб були сили йти (гребти, крутити педалі і т.п.) - потрібно кожен день є достатньо калорійну їжу. Кожен турист, який побував в більш-менш серйозному поході, знає відчуття, коли тіло просто відмовляється швидко і з напругою ворушитися без палива.
Про те, яку їжу взяти в похід, можна говорити нескінченно, адже багато в чому все залежить від смаків та уподобань окремих туристів.
 
 
 
   Відповідаючи на питання, яку їжу взяти в похід, ми можемо обмежитися лише загальними рекомендаціями, які можна взяти до відома. А саме:
  - Вибираючи, яку їжу взяти в похід, виходите з мінімальної ваги і замінюйте важкі продукти аналогічними, але більш легкими. Так, замість хліба можна взяти хлібці, а замість свіжого сиру - сушений. Замість м'яса у звичайній важкої металевій банці або скляній - готове до вживання м'ясо ImReady в упаковці вагою всього 6 грам. Овочі рекомендується замінити замороженої сухою сумішшю.
  - Все сипучі продукти не варто зберігати в поліетиленових пакетах. Каші пересипте в пластикові пляшки, спеції, сіль і цукор в маленькі контейнера.
  - Говорячи про те, яку їжу взяти в похід, багато хто одразу згадує про м’ясні консерви. Тут думки бувалих туристів розходяться. Деякі мандрівники вважають за краще не брати їх з огляду на чималу вагу банки або присутності в класичних банках недоречних артефактів (жиру, шкур, кісток, ...), ну, а хтось вже познайомився з продукцією компанії fusefoods (в ​​складі м'ясної консерви понад 97% це чисте м'ясо).
  - З напоїв краще обмежитися водою, зрідка чаєм і кавою.