Головна

 Якісна їжа в осінні походи запорука приємних вражень.

    Навздогін до попередньої статті хочемо нагадати, що осінь - найфотогенічніша пора року, і багато хто з нас їздить на природу, щоб закарбувати найяскравіші, дивовижні за красою пейзажі, які не завжди побачиш навіть влітку. Вдень ще тепло і сонячно, і цей прощальний сплеск тепла може зігріти душу в стократ сильніше, ніж жаркий липневий полудень. І не варто псувати ці враження спогадами про погану підготовку до питання харчування в поході.

    Приймемо за аксіому, що їжа - це добре. І чим вона калорійніша і більш насичена вуглеводами, білками, жирами і мінеральними солями - тим краще.

    З мінусів: всю їжу потрібно тягнути на своїх спинах (в кращому випадку - везти в велорюкзаку), водникам - теж, адже обноси і обходи ніхто не відміняв; найсильніші і корисні учасники походу відкрито  і постійно хочуть їсти, змітають в перші дні всю неучтьонку і норовлять вичерпати залишену на дві хвилини без нагляду вечерю з котла напівсирою, під приводом "спробувати, раптом вже готове?"; розчинної кашки на воді вистачає організму на 30 хвилин активного руху, розчинного супчика - на двадцять.

    З цього робимо висновок, що кожен грам взятих з собою продуктів повинен відповідати найвищим вимогам до ваги, якості, ефективності.

тушонка мясная высшего качества

    Саме виходячи з цих міркувань наша команда приступала до розробки і виробництва продукту подвійного призначення ImReady (м'ясні консерви для походів, тушонка для військових, готовий до вживання продукт для любителів активного способу життя та активного відпочинку).

    Вам більше не доведеться згадувати почуття розчарування при відкритті звичайної банки тушонки, коли з'ясовується, що половина ваги яку ви несли на своїй спині це важезна банка (яку ще назад нести доведеться, щоб не засмічувати природу), жир (який доходить до чверті всього обсягу), кістки, шкури, хрящі ... В продукції компанії FuseFoods немає нічого цього, а лише чисті шматки м'яса. М'яса за яке ви платите гроші і саме його хочете побачити відкриваючи пачку тушонки зупинившись на привалі. Адже нічого не повинно псувати враження від моменту. Моменту коли навколо вас прекрасні осінні пейзажі, перед вами багаття з ароматною кашею або супчиком в казанку, а поруч справжні друзі.