fbpx

Загальний список

toprope

Магазин спорядження для туризму, альпінізму, активного відпочинку Top Rope засновано у 2009 році. Ми пропонуємо найкраще спорядження для походів, активного спорту та відпочинку, спорядження для скелелазіння, альпінізму та робіт на висоті (промальпу). Зокрема в нашому магазині можна купити спальники, намети, рюкзаки, каремати, а також інші речі для походів: гамаки, туристичні пальники, туристичний посуд, рушники з мікрофібри, ліхтарики, ножі, кресала, компаси та туристичні карти Карпат, різноманітні аксесуари для подорожей та походів; спеціалізоване спорядження для альпінізму та скелелазіння: карабіни, жумари, спускові та страхувальні пристрої, страхувальні системи, каски, мотузки, льодоруби, кішки, спортивну порошкову та рідку магнезію тощо.

Наша команда професійно проконсультує та порадить яке купити туристичне спорядження та як найкраще зібратися в похід, які складні пригоди б Ви собі не запланували: від Карпат до Непалу та гімалайських вершин. Крім того ми допоможемо вибрати одяг та взуття для походів, мембранні куртки, трекінгові штани, купити термобілизну та термошкарпетки; постачаємо обладнання для скеледромів: скелелазні зацепи та комплекти зацеп для скелелазіння, навіть якщо ви будуєте домашній скеледром для дітей.

Товари з асортименту нашого інтернет-магазину туристичного спорядження можна придбати з доставкою по Україні, а також в магазині туристичного спорядження у Полтаві (вул. Соборності, 71).