fbpx

Про нас

Найкраще визначення цілі: мрія, яка має здійснитись у точно окреслений термін. 
Харві Маккей

    Компанія FuseFoods - це невелика команда бойових братів, що пройшли горнило найзапекліших боїв під час Антитерористичної операції. Ми - група ветеранів АТО, які об'єдналися навколо питання розробки м'яса тривалого зберігання в зручній упаковці. Чому? Тому що кожного разу, коли ми отримували консерви для польових виходів, ми мріяли про м'яку, зручну упаковку для них, і про смак...

    Лише той, хто їв армійську тушонку, яку ми називали "гранатометною куркою" (її рештки нагадували те, що залишається після прямого влучання гранатометного пострілу) зразка 2014-го року, може нас зрозуміти.

    І наша мрія здійснилася. Ми розробили інноваційний метод упаковки, відібрали найкраще м'ясо українських виробників і зробили найсмачніші консерви тривалого зберігання в історії!

     Сьогодні наш проудкт відповідає світовими стандартами з української сировини і матеріалів. Створений руками ветеранів АТО, які з особистого досвіду знають низьку якість і шкідливість сучасних продуктів харчування тривалого зберігання, I`MREADY готовий до вживання. 

      Ми знаємо все про труднощі з транспортуванням або носінням залізної банки або, тим більше, скляної тари. Досвід, отриманий в ході ведення бойових дій, вперше втілений у вигляді комерційного виробу подвійного призначення. 

     Ми - соціально відповідальна компанія, і добре пам'ятаємо про потреби наших побратимів. Тому 10% прибутку ми спрямовуємо на соціальні проекти підтримки постраждалих від війни на Сході України. Звіти ви зможете побачити на нашому сайті та в соціальних мережах. 

Слава Україні!